Wymarzone wakacje w Tunezji – oferta noclegowa Hammamet

wyjazd wakacyjny do tunezji

Tunezyjskie kurorty witają gości piękną pogodą, plażami mieniącymi się w promieniach słońca oraz niezwykłą, egzotyczną aurą, która otula je z każdej strony. Na północnych krańcach baśniowej zatoki Hammamet wyrasta urokliwe miasteczko o tej samej nazwie. Spotkasz tam zarówno luksusowe hotele, jak i klimatyczne pensjonaty idealne na wakacyjny wypoczynek.

Rodzinne hotele w Hammamet

Jeżeli na urlop wybierasz się z całą rodziną, zadbaj o zakwaterowanie dostosowane do potrzeb każdego uczestnika wyprawy, a zwłaszcza tych najmłodszych. Tunezja słynie z dużych kompleksów wypoczynkowych podzielonych na wygodne strefy rekreacyjne, więc wszyscy bez trudu znajdą zajęcie dla siebie. Na mniejsze dzieci czekają place zabaw, parki wodne oraz mini-kluby z doświadczonymi animatorami, a na starsze – interesujące warsztaty, baseny ze zjeżdżalniami i sportowe boiska. Podczas gdy pociechy będą bawić się w bezpiecznym hotelu, rodzice mogą podziwiać architektoniczne perełki tutejszego starego miasta, mediny, wybrać się na wycieczkę do stolicy kraju czy na południe – wprost do wrót największej pustyni świata. Oczywiście, w celu odkrywania tych wszystkich atrakcji, na wycieczkę możecie wybrać się również wspólnie. Rezydenci zadbają o to, żeby wyprawa nie była męcząca ani nudna.

Hotel na romantyczny urlop

W Hammamet powstaje wiele ośrodków idealnych na miesiąc miodowy czy wypad we dwoje zupełnie bez okazji. Ciekawą propozycją są położone tuż przy plaży hotele o nieco bardziej kameralnej atmosferze niż wielkie kompleksy wypoczynkowe, ale w jednych i w drugich z pewnością przeżyjecie niezapomniane momenty. Przede wszystkim możecie liczyć na relaks przy hotelowym basenie, wybrać apartament z pięknym widokiem na wschodzące nad Zatoką Hammamet słońce czy taki w otoczeniu bujnej, egzotycznej roślinności oraz zabytkowych, kamiennych zabudowań. Tuż obok ugości Was piękna, piaszczysta plaża z hotelowym serwisem plażowym w postaci leżaków, parasoli i barów serwujących orzeźwiające drinki.

Idealne miejsce na niezapomniane wyprawy

Hammamet jest też doskonałym celem podróży, jeśli chcesz poznać bliżej Tunezję, jej kulturę, historię oraz największe atrakcje. Poszukaj opcji noclegowej, dzięki której nie będziesz musiał zajmować się samodzielnie organizacją najciekawszych wypraw. W tej kwestii pomocne okażą się biura podróży, zapewniające nie tylko wygodny hotel w pobliżu rajskich plaż i najważniejszych zabytków, ale także bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych. Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z opcji all inclusive, czyli beztroskiego wypoczynku, podczas którego nie musisz troszczyć się o wyżywienie czy napoje i zaoszczędzony w ten sposób czas możesz przeznaczyć na przykład na zwiedzanie. Hammamet jest jednym z najpiękniejszych regionów Tunezji, dlatego jego baza noclegowa zachwyca równie mocno jak malownicze krajobrazy, które można podziwiać wprost z hotelowego pokoju. Dlatego nie zastanawiaj się długo i wybierz to urokliwe miasteczko na kolejny urlop pełen przygód!


    Najnowsze komentarze